Lekturki spod chmurki moduł 2 sprawozdanie 2022

Pobierz

Tegoroczna edycja pod kryptonimem POZNAJEMY ZAWODY świetnie wplata się w kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2021/2022.. BAZA pytań i odpowiedzi2 days agoStworzyli klasową chmurkę, która wisi na klasowej gazetce.. - Zwierzęce lekturki spod chmurki Drugą wybraną lekturą była książka Romana Pisarskiego "O psie, który jeździł koleją", gdzie wspólnie poznawaliśmy przygody dzielnego psa Lampo.. Zaktualizowano: 20 lip 2021.. Następne strony będą dokładały do powstałego już Lekturnika.. Szkoła Podstawowa Nr 7 im.. Jej autorką jest pani Agnieszki Frączek.Kalendarz Roku Szkolnego 2021/2022; REGULAMINY.. Czytałam dzieciom fragmenty w wolnym czasie.Jun 13, 2022Moduł III - "Na ratunek" realizowany w terminie od 01.04.2022 - 31.05.2022 r. z lekturą Czesława Janczarskiego J ak Wojtek został strażakiem.. Wspólnie z dziećmi przygotowałam Lekturnik do I Modułu.. o godz. 18.00.Jan 3, 2022Jun 3, 2022Dec 17, 2020Jun 28, 20214 days agoCzytam z klasą w klasie 3b Realizacja zdań I modułu trwała od października do grudnia włącznie.. Dzieci opisywały i rysowały ulubioną przygodę Lampo oraz samego bohatera.SPRAWOZDANIE Z I CZĘŚCI MODUŁU "Fikuśne lekturki spod chmurki".. W Module I wybraliśmy książkę "Nela Mała Reporterka.. O tym, jak Julian Tuwim został poetą".. Druga edycja projektu edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III przypadnie na rok szkolny 2020/2021..

... II moduł-Czytam z klasą-klasa 1.

Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim Start; Aktualności.. Pracownicy; .. Lekturki spod chmurki" Realizacja III Modułu Międzynarodowego projektu " Czytam z klasą - Lekturki spod chmurki" Więcej.. Klasa 3a zrealizowała II zimowy moduł międzynarodowego projektu czytelniczego Czytam z klasą LEKTURKI SPOD CHMURKI.18 czerwca 2022; A A A.. Szczególne osiągnięcia; Drużyna pożarnicza; SKKT Łaziki.. Przez dżunglę, morza i oceany".. W projekcie pojawią się trzy moduły, .Wtorek, 21 czerwca 2022, godzina 08:59 Imieniny: Alicji i Alojzego Spotkanie autorskie z Marią Frycz - Zoltek Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Marią Frycz - Zoltek (krakowianką wychowaną w Zakopanem, mieszkającą w Chicago) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mszanie Dolnej, 22 czerwca 2022r.. Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem-Cyrhla.. 9 paź 2019 27 paź 2019.. Strona główna; Szkoła .. Śladami Neli.. W tym czasie uczniowie słuchali lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" autorstwa Astrid Lindgren czytanej przez wychowawcę.. Wypełniliśmy "Lekturniki".. Informacja o dobrowolnym ubezpieczeniu dziecka znajduje się w pliku AKTUALNOŚCI Informujemy, że sprawozdania finansowe za rok 2018 znajdują się na .Feb 10, 2022CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki To już trzecia z rzędu edycja naszych działań, którą możesz wprowadzić jako innowację pedagogiczną w swojej klasie lub szkole..

... Projekt jest podzielony na 3 moduły.

Składał się z trzech modułów: jesiennego "Podróże małe i duże", zimowego "Naukowy zawrót głowy" i wiosennego "Na ratunek".Uczniowie z klasy 2 zrealizowali III moduł Na ratunek projektu edukacyjnego CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki.. Rok szkolny 2021/2022; Rok szkolny 2020/2021; Rok szkolny 2019/2020; Wydarzenia archiwalne.. Oddziały zerowe.. Klasa I w ramach zadań z pierwszego modułu projektu wykonała zadania: - opracowaliśmy jedną baśń Hansa Christiana Andersena "Dziecię .2 minut(y) czytania; CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki - EDYCJA II.. Do wspólnego czytania zaprosiliśmy gości Panią Wicedyrektor Beatę Ossowską- Smeja oraz mamę ucznia Panią Annę .. "CZYTAM Z KLASĄ - LEKTURKI SPOD CHMURKI" SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI II MODUŁU "NAUKOWY ZAWRÓT GŁOWY" MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO "CZYTAM Z KLASĄ - LEKTURKI SPOD CHMURKI" Zadanie 1 Książeczka jaką wybraliśmy w module II nosi tytuł "Rany Julek!. II moduł-Czytam z klasą-klasa 1.Zapytanie ofertowe obiady-catering rok szkolny 2022-2023; Szukaj: Lekturki spod chmurki.. Uczniowie klasy 3 d przedstawiają sprawozdanie z realizacji 2 modułu "Naukowy zawrót głowy" w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego..

Regulamin Samorządu Uczniowskiego; ... Lekturki spod chmurki.

29 mar · WebCUBE.pl · Brak komentarzy.. W każdym z nich będzie omawiana lektura wybrana przez wychowawcę wspólnie z uczniami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt