Sprawdzian historia klasa 5 starożytna grecja pdf

Pobierz

STAROŻYTNA GRECJA .. A O L L M P B P O L I T E I Z M C P Y T I A D H O M E R E .. T. Maresz, K. Juszczyk, Historia w tekstach źródłowych, T. 1, Toruń 1994, s. 27.Historia Wsip.. w4ri4tk4 napisał/a - zawsze mówiłem rodzicom, po co sie uczyć jak sa sprawdziany w necie.. Najstarsze dzieje Grecji: Nanstarsze dzieje Grecji - notatka; Najstarsze dzieje Grecji - wykład ; Kultura minojska i mykeńska - prezentacja ; Porównanie cywilizacji minojskiej i mykeńskiej Polecam film: Starożytna Grecja - Jak powstało imperium Grecji Temat 2.. Plik jest tylko to u .. 5 Zadanie Rozwiąż krzyżówkę.. TESTY Z HISTORII - szkola podstawowa - TESTY - .. oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com,Starozytna Grecja, test z historii Test o starozytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogolnoksztalcacego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa.Sprawdziany NOWA ERA pliki uzytkownika malgorzatka17 przechowywane w serwisie Chomikuj.plPlik moja historia klasa 5 sprawdziany starożytna grecja.pdf na koncie użytkownika bronba • Data dodania: 1 paź 2018Pomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8.. Świat poleis: Świat greckich .Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś flickr.com Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytna Grecja".Sprawdziany z historii z klasy 5 szkoły podstawowej..

Pobierz sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 Nie ma na co czekać!

Nawet na historii nie uważałam i takie rzeczy się dzieją xd.Wybierz test z rozdziału Starożytna Grecja lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.Wielka Grecja-tereny skolonizowane przez Greków.. Pytania zawarte w teście.W starożytnej Grecji rozwinęły się takie dziedziny nauki jak: matematyka, fizyka, astronomia, wiedza przyrodnicza oraz historia.. O sprawdzianie Praca klasowa została przygotowana standardowo w dwóch wersjach, A i B. Każda z wersji zawiera po 10 zadań do rozwiązania, a łącznie do zdobycia jest 54 .63 Pytania ze Starożytnej Grecji, test z historii .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 6571.. Dział: Dział 2 Starożytna Grecja- wszystkie grupy.. Słowniczek pojęć 3.. Opis testu.. Poprzednia strona Kultura i wierzenia starożytnych Greków.. SPRAWDZIAN KL.5 - STAROŻYTNA GRECJA imię i nazwisko .. Podkreśl dyscypliny sportowe, w jakich konkurowali starożytni Grecy (0-4 p) rzut dyskiem, skok w dal, zapasy, piłka nożna, biegi, rzut oszczepem, kolarstwo, hokej 4..

Czy szukasz sprawdzianu do historii dla 5-klasistów z działu drugiego?

Opis: Pobierz sprawdzian z działu 2 "Starożytna Grecja" grupa 1 i 2 dla klasy 4, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowaniaSTAROŻYTNA GRECJA Uwaga!. Upadek republiki i początki cesarstwa w Rzymie 3.. Starożytna Grecja.. Rozwiąż test.. 6.ROZDZIAŁ II.. Przygotuj się z nami do sprawdzianu z historii!Miał ktoś test z historii dla klasy 1 śladami przeszłości rozdział 2 (antyczna grecja) .. Miał ktoś sprawdzian z historii , .. które wchodziły w skład pięcioboju olimpijskiego rozgrywanego w starożytnej Grecji.. Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu.. 315 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 5.. Napisz w kilku zdaniach, na czym polegało wychowanie spartańskie.Sprawdzian, który tutaj udostępniam dla klasy 5-tej dotyczy rozdziału II zatytułowanego Starożytna Grecja w podręczniku wydawnictwa Nowa Era "Wczoraj i dziś".. monety greckie-bite przez miasta-państwa greckie,ułatwiały kupcom prowadzenie handlu.Test z Historii Sprawdzian: Starożytny Rzym.. Osiągnięcia Rzymian - kultura starożytnego Rzymu 3..

Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie ... uzytkownik sprawdzian.

Starożytna Grecja - powtórzenie.. "Starożytna Grecja" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Starożytna Grecja" grupa testu A i B dla klasy 5, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.Wróć do informacji o e-podręczniku Wydrukuj Zapisz jako PDF Udostępnij materia .. monisia666 napisał/a - strona 10/10.. "Starożytna Grecja" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Starożytna Grecja" grupa testu A i B dla klasy 5, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.Sprawdzian z historii kl. 5 - Grecja.. Materiały powiązane z testem: Test: Test wiedzy o starożytnej Grecji I gimnazjum Ciekawy test sprawdzający wiedzę na temat starożytnej Grecji.starożytna grecja sprawdzian klasa 5 nowa era chomikuj.pdf (21 KB) .. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. Tagi: pdf, chomikuj, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Starożytna Grecja, sprawdzianSeria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. Sokrates - ateński filozof (brał swoich uczniów na ulicę i dyskutował z przechodniami na filozoficzne tematy)2.. Temat 1. demokracja-rządy ludów, ustrój polityczny panujący w starożytnej Grecji,wprowadzono go w VI wieku p. n. e. ,polegał na tym, że każdy dorosły obywatel ateński mógł decydować o swoim kraju..

... ja mam celujący to mi pomogło po jutzre mam z tego sprawdzian.

Test wiedzy historycznej z zakresu Starożytnego Rzymu dla klasy 5 szkoły podstawowej.. Starożytna Grecja.. Uwaga!. Początki Rzymu - Rzym królewski i Rzym republikański 3.. Malowidło greckie z ok. 490 r. p.n.e. 490 p.n.e., British Museum, domena publiczna.Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaKomentarze: Ania1995 napisał/a - Dziękuje bardzo serdecznie.. Dział: 2.. J.K 2 lata temu.. Od miasta państwa do imperium - podboje rzymskie 3.. Inne tryby testu.. Kliknij w przycisk poniżej i przejdź do pobierania!. Sprawdzian "Starożytna Grecja" - test sprawdzający - rozdział 2.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Historia, Sprawdziany i testy Test sprawdzający z historii "Starożytna Grecja" Otwórz PDF w nowym oknie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt