Program do testowania podzespołów komputera

Pobierz

CPU-Z to mały i intuicyjny programik, który w jedną chwilę potrafi.. Cinebench - aplikacja do testowania procesora.. Aplikacja jest przydatna zwłaszcza dla użytkowników składających samodzielnie pecety oraz testujących nowe części.Programy do identyfikacji sprzętu komputerowego i oprogramowania .. HWiNFO32 to program do identyfikacji podzespołów naszego komputera oraz wyświetlania szczegółowych informacji o nich.. Jest to sprytne narzędzie umożliwiające szczegółową identyfikację podzespołów zainstalowanych w komputerze.. W .Zapraszam na moje forum nas rowniez na Fejsie wykorzystać do tego programy diagnostyczne takie jak CrystalDiskInfo, QuickMemoryTestOK oraz HWiNFO.. Główne okno aplikacji podzielone jest na cztery bloki, w każdym z których dostępny jest test poszczególnych komponentów.. 20.10.2021 2.3m Diskovery 0.9.8.1to program do testowania komputera zawierający pakiet testów do sprawdzania wydajności komputerów stacjonarnych, notebooków lub tabletów.. OCCT 10.0.3 OCCT Perestroika to interesujący program do testowania wydajności komputera, którego pobierzemy za darmo.. Pobrań w tygodniu: 31 Pobierz10 najlepszych darmowych programów do testowania, identyfikacji, monitorowania i diagnostyki sprzętu: 3D Mark - program do testowania karty graficznej.. Wystarczy uruchomić program i zająć komputer zadaniami, którymi zajmujemy się na co dzień..

Bardzo dobry program do testowania kości pamięci RAM w komputerze.

W kategorii znajdują się również narzędzia monitorujące temperatury komponentów komputera i stan poszczególnych podzespołów.. Najlepiej gdyby był to program sprawdzony testujący wiele części i prosty w obsłudze.. Jeżeli po wykonaniu testów wszystkie elementy okażą się sprawne, warto rozważyć czystą instalację systemu operacyjnego.OSST to profesjonalne narzędzie do diagnozowania systemu i podzespołów komputera, w tym zasilania.. Programy do kompleksowego testowania wydajności komputera lub pojedynczych podzespołów np. kart graficznych, pamięci RAM, procesora.. Do najpopularniejszych można zaliczyć: AIDA64 to rozbudowane narzędzie do diagnostyki i analizy porównawczej systemu Windows dla użytkowników domowych.. 2021-05-05 0.Catzilla (poprzednio znany pod nazwą ALLBenchmark) to solidne narzędzie do testowania podzespołów komputera.. Aplikacja pozwala na przeprowadzenie testów odtwarzania i transkodowania plików wideo.Prime95 to program do testowania komputera pod obciążeniem.. Program analizuje peceta pod względem jego wydajności.. .NovaBench to w pełni darmowe narzędzie służące do testowania podzespołów naszego komputera.. Fresh Diagnose to program wyświetlający wiele ciekawych informacji o systemie oraz pozwalający na przeprowadzanie testów..

BurnInTest to program do testowania stabilności i wydajności komputera.

Więcej.Kategoria: Testowanie i diagnostyka.. Narzędzie w głównym oknie.Bezpieczne programy do diagnozowania komputerów znajdziecie w naszym zestawieniu poniżej.. Głównym zadaniem aplikacji jest badanie wydajności karty graficznej pod kątem uruchamiania gier komputerowych oraz wyświetlania filmów o wysokiej jakości obrazu.StressMyPC to niewielki program pozwalający na testowanie stabilności działania komputera przy maksymalnym obciążeniu procesora, karty graficznej i dysku twardego.. Przeprowadzane testy PCMark7 dotyczą procesora, pamięci operacyjnej, twardego dysku, a także ogólne testy obciążeniowe systemu.PCMark 7 Basic Edition jest darmową wersją narzędzia do sprawdzania wydajności podzespołów komputera (procesora, pamięci, karty graficznej i dysku twardego).. W dolnej części wyświetlane są krótkie informacje o sprzęcie: model centralnego procesora, jego .NovaBench to prosta aplikacja do testowania wydajności podstawowych podzespołów komputera, tj. procesora, pamięci RAM, układu graficznego oraz dysku twardego.W skład programu wchodzi 6 prostych benchmarów, przy użyciu których możliwe jest sprawne badanie wydajności bazowych podzespołów zamontowanych w komputerze.Dzisiaj zajmiemy się przeglądem kilku darmowych i użytecznych programów służących do diagnostyki komputera..

Podsumowanie systemu w programie HWiNFO.

PC Mark 10 - całościowy test wydajności komputera.. Pamięć (zwłaszcza ta gorszej klasy) jest.. HD Tune.. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wydajny jest twój procesor i czy .OCCT Perestroika to program do testowania sprawności oraz wydajności podzespołów bazowych naszego komputera stacjonarnego i przenośnego z systemem Microsoft Windows.. Identyfikacja kluczowych podzespołów komputeraCPU-Z to niewielki i bezpłatny program do szczegółowej identyfikacji zainstalowanego w komputerze modelu procesora, płyty głównej, chipsetu, karty graficznej oraz pamięci RAM.. Szczególną uwagę musisz zwrócić na błędy dysku, pamięci RAM oraz temperatury podzespołów.. Program jest darmowy do użytku domowego - do komercyjnego służy płatna wersja Pro.. HWiNFO32/64 Pierwszym na naszej liście będzie program HWiNFO.. Aplikacja sprawdza i ocenia pamięć RAM, procesor, kartę graficzną, dysk twardy.Programy do monitorowania temperatury.. Będąca do pobrania za darmo aplikacja wykonuje skomplikowane obliczenia w poszukiwaniu liczb Mersenne'a, wyciskając siódme poty z procesora CPU, pamięci RAM oraz innych komponentów komputerowych.Jeśli chcemy sprawdzić stabilność systemu i jednocześnie temperatury pod maksymalnym obciążeniem procesora, z pomocą przyjdzie program Prime95, do pobrania z domowej strony: Program ma m.in. możliwość wybrania liczby obciążanych rdzeni.Programy do testowania podzespołów komputera SiSoftware Sandra Lite 2013 SP4..

HWiNFO - najlepszy program do diagnostyki sprzętu.

Memtest86.. Aplikacja wymaga procesor 1GHz .. 3DMark05 Free Version jest jednym z najpopularniejszych programów do testowania wydajności komputera pod względem wydajności karty graficznej.. Jeśli takowy nie istnieje to mogą być jakieś małe, proste do osobnego testowania, ale wolałbym żeby był to jeden bardziej rozbudowany.. .HWMonitor to program monitorujący takie rzeczy, jak napięcie procesora, zasilacza oraz temperatury pracy różnych podzespołów komputera.. Jedną z najbardziej godnych polecenia darmowych aplikacji do monitorowania podzespołów jest CPUID HWMonitor.. PzdrCPU Speed - Program do testowania rzeczywistej prędkości procesora Program do testowania rzeczywistej prędkości procesora Intel oraz AMD CPU Speed 3.0.4.5 to darmowy program do szybkiego testowania rzeczywistej prędkości procesorów AMD oraz Intel.3DMark03 jest jednym z najpopularniejszych programów do testowania wydajności komputera pod względem wydajności karty graficznej.. Pod tą skomplikowaną nazwą kryje się przydatny .CPU-Z to niewielki i bezpłatny program do szczegółowej identyfikacji zainstalowanego w komputerze modelu procesora, płyty głównej, chipsetu, karty graficznej oraz pamięci RAM.. 3dMark to jeden z najpopularniejszych benchmarków, służący do testowaniaBurnInTest Windows 10.0.1005.. Dzięki testom możemy również sprawdzić jak szybko rozładuje się bateria w laptopie czy netbooku, wobec ekstremalnego wykorzystania wspomnianych komponentów PC, chociaż program nie wyświetla żadnych informacji o jej stanie.Cześć, Szukam programu, którym mógłbym przetestować sprawność poszczególnych podzespołów komputera..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt