Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski could you name

Pobierz

PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Show all questions (Mojej mamie nie podobają się) .. my clothes.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 0 głosów.. 13.2.Odpowiedz na te pytania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 4) ____ (Już umyłam okna).. Do you want me to do the dusting now?Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, używając czasu Present Simple lub Present Continuous.. 4.Przetłumacz na język włoski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 6. podane w nawiasach fragmenty zdań tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne.. TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 1.. 4,483 wizyt.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Użyj od 3 do 4 wyrazów.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Na jego podstawie uzupełnij luki 1-5 w zdaniach pod tekstem..

Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.

1 She ( zwykła grywać ) _______________ tennis a lot when she was younger.Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na j. angielski.. wypowiedzi.. Plis na dziś.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia 10.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 1 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. 235 pobrań · 3.65mb.. rozwiązane.. wykorzystaj czsowniki w nawiasach.. 2018-01-08 15:26:10Przetłumacz fragmenty zdań podane w języku polski na język angielski tak, aby powstały logiczne i poprawne zdania.. (nie trzeba było prasować).. this pair of trousers.. Uwaga!. Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiPrzetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski: Na początek coś prostego - uzupełnij zwroty brakującymi wyrazami: Dopasuj problem do rozwiązania: Uzupełnij zdania odpowiednimi w.Uzasadnienie: czynność wykonywana w czasie mówienia o niej - Present Continuous.Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2020/2021 Strona 7 z 10 ZADANIE 6 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania..

13.2.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.Odpowiedz na te pytania.

____ (Szuka pan kogoś) ?. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 2012-01-16 21:33:55 Podkreśl poprawne uzupełnienie zdań .. ZapiszPrzetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach tak aby powstały zdania poprawne pod względem leksykalnym i gramatycznym.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. pobierz plik juŻ teraz.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. Question from @Kit4554096 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj artykuł o języku ciała.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 8.. (nie przypominam sobie, żebym rozmawiał).. to him later.. 1.Czasownika to be w czasie Present Simple używamy m.in. przy.. Za każdą poprawną odpowiedź (0-4) Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 9.1.-9.4., tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Bezpłatna usługa google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.. Wymagana jest całkowita poprawność ortograficzna wpisywanych odpowiedzi..

3.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetlumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty.pdf.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 10/86.. 10 zdań w języku angielskim stosując czas Present Simple lub Present Continuous, Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 7.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt