Jakimi zasadami powinien kierować się młody polak

Pobierz

Należy zapewnić im godne warunki do życia.Ludzie sprawujący władzę powinni dotrzymywać obietnic, powinni być sumienni, nie mogą robić przekrętów, powinni być roztropni w tym co robią, sprawiedliwi; aby żaden człowiek nie czuł się skrzywdzony, przede wszystkim odwagą w podejmowaniu ważnych decyzji.. Nie będziesz brał passata ojca swego na daremno 3.. 2.jakie zasady etyczne są łamane w PolsceBrać czynny udział w życiu publicznym, głosować w wyborach, przy możliwych okazjach współpracować z innymi.. Nie odmawiaj (alkoholu) 6.Chodzi tylko o ich własny interes.. Czcij po*nhuba swego i biedre swojom 5.. Wyrozumiałością dla ludzi podwładnych; będących na równi praw ludzkich.Przekonali się, że Polacy są wielkim i potężnym narodem, że wygrywają dzięki temu, że wierzą w to, że mogą wygrać, a nie są tego zupełnie pewni tak jak Zakon.. Ale patrząc na to,co się aktualnie dzieje,dochodzę do wniosku,że nie doczekam się poprawy.. 1) Arpadowie 2) Rurykowicze 3) Plantageneci 4) Kapetyngowie 5) Hohenstaufowie 6) Przemyślidzi 7) Andegawenowie 8) LudolfingowieZasady, który powinien kierować się młody Polak to: być uczciwym w życiu codziennym, odnosić się zZasady, który powinien kierować się młody Polak to: być uczciwym w życiu codziennym, odnosić się zutro nieprzygotowanie i może mi się uda uniknąć jedynki.. Przed bitwą wciąż modlą się do Boga o pomoc w zwyciężeniu, natomiast sam król Jagiełło o to, aby zapobiec tej bitwie.3 przykazanie jakimi powinien kierować się młody człowiek w zyciu 2 Zobacz odpowiedziżeby być szczęśliwym w życiu to najważniejsze jest żeby było zdrowie i nic więcej nie liczy sieSprawiedliwością , równością wobec wszystkich ludzi, powinni być prawdomówni i dotrzymywać dane obietnice zawsze kierować się dobrem dla swojego kraju i mieś do niego szacunek , powinni być także odpowiedzialni ambitni i mieć wyznaczone cele do których spełnienia powinni dąrzyć i realizować je .Jakimi zasadami powinny kierować się ludzie sprawujący władzę[politycy]..

Jakimi zasadami powinien się obecnie kierować młody Polak?

proszę napisać przynajmniej w siedmiu punktach.1) Ciesz się kazdą chwilą jakby miała być twoją ostatnią.. 2) Doceniaj to co masz, bo w koncu mozesz to stracić.. Ludzie sprawujący władzę muszą się interesować jakie są potrzeby ludzi,którymi mają dowodzić.. Pamiętaj aby somsiad miał gorzej, nawet jeżeli ty byś miał na tym stracić 4.. Walczące ze sobą partie,obrzucający się błotem posłowie - mamy to na co dzień.. Nie będziesz miał marek cudzych przed Adidasem 2. napisz 5 zdań 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 1.12.2018 (16:22) - przydatność: 8% - głosów: 14Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ jakimi zasadami powinien kierować mały polakKażdy Polak powinien:-używać poprawnej Polszczyzny-szanować Polską tradycję i kulturę-znać historię naszego kraju-brać czynny udział w wyborach-szanować symbole narodowe-przekazywać patriotyzm swoim dzieciom i wnukom-znać i obchodzić uroczystości Narodowe-znać hymn Polski Pozdrawiam latox :)Napisze dekalog polaka: 1.. 3) Rodzina jest najważniejsza.. 2-Pies długo biegł po jej śladach oddalił się daleko od domu, a Marysi nadal nigdzie nie było.. 4) MIej swoje zdanie .. Przynajmniej nie za mojego pokolenia.. Być lojalny wobec siebie i swojej ojczyzny: nie łamać prawa, odprowadzać należne zobowiązania i podatki względem państwa, a więc respektować normy prawne, moralne, religijne i obyczajowe.Powinni się kierować przede wszystkim dobrem człowieka..

jakimi?

3-Powiedziałam mu o wymarzonym prezencie, ale on i tak kupi mi byle co albo pojedzie ze mną na zakupy.Jakimi zasadami powinien się kierować obecnie młody polak?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt