Pytania do lektury hobbit tam i z powrotem

Pobierz

Dla fanów Hobbita.. Jakie nazwisko nosił główny bohater powieści?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. hobbit czyli tam i z powrotem pytania i odpowiedzi Bilbo uratował krasnoludy z niewoli u leśnych elfów za pomocą: a) łodzi b) magicznego miecza c) przebrania d) beczek.Przykładowa kartkówka z "Hobbita …" z odpowiedziami Jak nazywała się rodzinna kraina Bilba?. Co było celem wyprawy?. Kto uwolnił krasnoludów schwytanych przez pająki?. Rozwiązanie.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Szkoły językowe i uczelnie .Hobbit ,czyli tam i z powrotem - Test Klasa 6 - 15 pytań Test wg Nixelek193 Hobbit czyli tam i z powrotem Znajdź imiona Znajdź słowo wg Emiliasobczak Klasa 6 Polski "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J. R. R. Tolkien) - quiz wiedzy o książce.. Dlaczego trzy trolle zamieniły się w kamienie?Strona główna Materiały do pracy Karty pracy Pytania do lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - należy je pociąć i .. Jak miał na imię smok zamieszkujący Samotną Górę?. Ilość pytań: 30 Rozwiązywany: 739453 razy.. Jak miał na nazwisko główny bohater?. Tolkiena.. d) barze Pod Zdechłym Szczurem.. 21 września 1907 roku 21 września 1970 roku 21 września 1937 roku Bilbo Baggins - główna postać powieści mieszka w: Bag End w Hobbitonie Królestwie pod Górą w EreborzeQuiz o Hobbit " czyli tam i z powrotem".. Bilbo spotkał się z członkami wyprawy w dzień wyruszenia w stronę Samotnej Góry w: a) karczmie Głodny Wilk..

Kto jest autorem książki Hobbit, czyli tam i z powrotem?

Gdzie mieszkał Bilbo (miejscowość)?. nawiązuje kontakt z czytelnikiem, na przykład za pomocą pytań retorycznych.Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby.. 4.Kto poinformował krasnoludy o śmierci Smauga?Rozwiązanie.. Ilość pytań: 30 Rozwiązywany: 739438 razy.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkien C. Dickens Kiedy książka została wydana?. c) gospodzie Pod Zielonym Smokiem.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Bohaterem jest tytułHobbit, czyli tam i z powrotem (okładka filmowa) Listy zakupowe.. Jakie życie wiedzie Bilbo Baggins?. Pytania do lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - należy je pociąć i powkładać do "jajek-niespodzianek" .. która stanowi niezbędne narzędzie do zaplanowania, przeprowadzenia i ewaluacji .Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Kim był Elrond?. 2011-05-31 20:57:11; Mieliście test z lektury "Zemsta" ?. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku..

poacie pytania.?

Książki.. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w Allegro .Hobbit, czyli tam i z powrotem lux Nowe, ekskluzywne wydanie bestsellerowej powieści.. Kto wymyślił, że Bilbo będzie dobrym włamywaczem?. Krzyżówka- Hobbit czyli tam i z powrotem Hasło tworzą litery znajdujące się na końcu pytań od 1do 12 Krzyżówka.. Ile krasnoludów liczyła grupa, która wyruszyła?. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Baśniowy, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach fantastyczny świat oraz barwne postaci i ich wspaniałe przygody.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Część 2.. Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Jak miał na imię najważniejszy krasnolud?. Ilu Krasnoludów zginęło podczas wielkiej bitwy?Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

R.Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Połącz w pary.

Zaznacz wszystkie cechy narratora.. Jaki był cel wyprawy?. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Ile lat miał Bilbo?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Rivendell było położone na terenie: a) Żelaznych Wzgórz.Odpowiesz na 2 pytania dotyczące lektury " Hobbit, czyli tam i z powrotem "?. Ilu członków liczy sobie grupa krasnoludów, do której przyłącza się Bilbo Baggins?. jest obiektywny i nie ujawnia swojego nastawienia do bohaterów.. Wilfred William Walter Reklama Przywódcą krasnoludów Zwykłym elfemwątek Gandalfa: czarodziej przygotowuje się do walki z Sauronem, przybył do Hobbitonu znienacka, by skłonić Bilba do wyprawy, to było konieczne, gdyż hobbit musiał znaleźć Pierścień; mag nie jest obecny przez cały czas podróży, pojawia się i znika nagle, ale narrator wspomina, że Gandalf jest zajęty bardzo ważnymi sprawami;Zebrane pytania i odpowiedzi do zestawu.. 2011-11-02 17:11:39; Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z lektury "Krzyżacy" ?. 2010-10-15 20:21:29; Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z "Ten obcy" ?. Jak nazywa sie autor powieści?. gawędziarz.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Oct 6, 2021Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ..

2012-02-26 15:51:56"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1.

Ulubione kolory stroju każdego hobbita to: zielony i żółty.Był podekscytowany Nie chciał dołączyć do wyruszających na wyprawę Nie mógł się doczekać kiedy wyruszą Reklama A. Bilbo miał być złodziejem B. Bilbo miał być poszukiwaczem skarbów C. Bilbo miał być przewodnikiem Odpowiedzi A i B są poprawne Odpowiedzi B i C są poprawne.. wypowiada się w trzeciej osobie, ale czasami ujawnia swoje uczucia.. Albumy; Astrologia ,ezoteryka, przepowiednie ; Audiobook, mp3; .Klasa 6 Polski.. Arcydzieło literatury fantasy.. b) szynku Pijany Pajac.. Dla fanów Hobbita.. Część 3.. Asortyment.. Uporządkuj ramowy plan wydarzeń w powieści J.R.. Część 1.. 0; Listy zakupowe; .. Dodanie produktu do listy zakupowej nie oznacza automatycznie jego rezerwacji.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Według opisu autora hobbici to stworzenia o niskim wzroście.. mniejsi od krasnoludów ale więksi od liliputów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt