Szpilka po przegranej walce z rozanskim

Pobierz

Źródło: Przegląd Sportowy.. Dopóki na scenie nie pojawił się nowy gracz - FAME MMA.8 maja na ringu w Rzeszowie Artur Szpilka ma zmierzyć się w długo zapowiadanej walce z Łukaszem Różańskim.. - Praktycznie codziennie obserwuję ich pracę.. Koniec bokserskiej kariery Artura Szpilki?. Okazuje się, że po jednym z nokdaunów nabawił się poważnej kontuzji.. Szpilka poniósł 5 porażkę w 29 walkach.Artur Szpilka zabrał głos po porażce z Łukaszem Różańskim.. "Nie mogę chodzić" - Artur Szpilka został ciężko znokautowany w pierwszej rundzie przez Łukasza Różańskiego na gali KBN 15.Zrozpaczony Artur Szpilka schodzi do szatni po walce z Łukaszem Różańskim!. Zawodnik z Wieliczki wszedł do klatki po walce Tomasza Oświecińskiego z "Popkiem Monsterem" i uderzył pierwszego z nich.. [WIDEO] Hubert Pawlik 31 maja 2021.. Artur Szpilka został ciężko znokautowany w pierwszej rundzie przez Łukasza Różańskiego na gali KBN 15.. Zobacz galerię (34 zdjęcia) - Takie coś, to nie jest nic fajnego dla każdego sportowca - mówi Artur Szpilka.Pierwsze słowa Artura Szpilki po przegranej z Łukaszem Różańskim.. Gdybym 5 lat temu usłyszał o walce Różańskiego ze Szpilką to roześmiałbym się na głos, a dziś czekam na walkę, która paradoksalnie dużo może na krajowym podwórku zmienić.Po kolejnej kompromitującej porażce Artur Szpilka nie zamierza się poddać..

Artur Szpilka to jeden z ...Artur Szpilka zabrał głos po walce z Łukaszem Różańskim: Nie mogę chodzić.

Kto wie, może i za mocno.. - Jutro jadę do doktora - powiedział Artur Szpilka na instagramie.. Artur Szpilka powrócił po ponad rocznej przerwie, żeby zmierzyć się z Łukaszem Różańskim.. Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim.. Wasilewski nie jest jednak pewien, czy jest to najlepszy pomysł.Możliwość oglądania starcia Szpilki z Różańskim można wykupić w systemie pay-per-view.. - Tak upadłem na kolano, że najprawdopodobniej mam zerwane więzadło.Artur Szpilka mógł liczyć na wsparcie kibiców po przegranej walce z Łukaszem Różańskim [WIDEO] Bartosz Send an email 31 maja 2021 0 Przeczytasz w minutęArtur Szpilka przegrał przez nokaut walkę z Łukaszem Różańskim.. Pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim odbył się w rzeszowskiej hali na Podpromiu krzysztof kapica.. To jest ciężka praca.. Głos zabrał natomiast na portalu społecznościowym.Warto dodać, że na gali KSW 41 doszło już do awantury z udziałem Szpilki.. Artur Szpilka został znokautowany przez Łukasza Różańskiego w pierwszej rundzie niedzielnego pojedynku, którego stawką był pas WBC International w wadze bridger.. "Szpila" został znokautowany w 1 rundzie pojedynku.. Artur najpierw zaliczył kilka nokdaunów, żeby na koniec zostać znokautowanym w pierwszej odsłonie.Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim!.

Z kolei głos po porażce ukochanego zabrała Kamila Wybrańczyk.Artur Szpilka marzy o kolejnej walce.

Popularny "Szpila" szybko przegrał, a w sieci zawrzało.. Do pewnego czasu angaż w KSW był prawdopodobną kolejnością zdarzeń.. Artur Szpilka (24-5, 16 KO) nie będzie dobrze wspominał walki w Rzeszowie.. "Nie mogę chodzić".. zostaw subskrypcje na naszym kanale otwórz konto i odbierz darmowy zakład na sporty walki i nie tylko bit.ly rejestracjasts po darmowy zakład na ksw 61 ️ bit.ly otwórzkontosts po otwarciu konta otrzymacie 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł na start!. Po majowej, zakończonej nokautem porażce w Rzeszowie z Łukaszem Różańskim wieliczanin długo leczył kontuzjowane kolano i popadł w depresję.. "Szpila" leżał na .Kibice wspierają Artura Szpilkę po przegranej walce z Łukaszem Różańskim [WIDEO] Za nami pojedynek o pas WBC International w kategorii bridger.. Co za walka!. Prowokator Szpilka znokautowany w pierwszej rundzie.. "Już nie ma z nikim szans" Źródło: WP SportoweFakty.. WIDEO.. Różański ruszył na Szpilę, który z opuszczonymi rękami próbował bić się z przeciwnikiem.. Jego promotor, Andrzej Wasilewski zdradził, że pięściarz chciałby ponownie wyjść do ringu ze swoim pogromcą, Łukaszem Różańskim.. [WIDEO] Arkadiusz Hnida 30 maja 2021..

Były pretendent do tytułu mistrza świata stawia warunek - testy antydopingowe przed i po walce.

Kibice zrobili mu powitanie.. Szpila już w pierwszej rundzie powalił swojego rywala na deski, ale później to już tylko on padał pod ciosami.. Na pięściarza jednak wcześniej czekała niespodzianka.. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.. Nic w ostatnich latach nie wywoływało takich emocji w polskim boksie jak właśnie pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim.Artur Szpilka opuszcza ring na KBN 15 w Rzeszowie po przegranej walce z Łukaszem Różańskim Subskrybuj: Instagram: htt.Nie rozmawiałem jeszcze z nikim po walce, to pierwszy wywiad, ale jeszcze raz - na refleksję przyjdzie czas - mówi Artur Szpilka po porażce z Łukaszem Różańskim.Artur Szpilka zabrał głos po klęsce z Różańskim.. Data utworzenia: 31 maja 2021, 11:15.. Walka z dreszczykiem.. Zdecydował się za nie zapłacić.. Różański rozstrzygnął walkę tuż po jej rozpoczęciu, ciężko nokautując rywala.. Szpilka walczył wówczas z Serhijem Radczenko i wygrał po .Szpilka po walce z Radczenką przestał współpracować z Romanem Anuczinem, teraz jego trenerem jest Andrzej Liczik..

Trybson po gali FEN34 Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.Artur Szpilka po walce z Łukaszem Różańskim.

Kilka .Artur Szpilka O Przegranej Izu Ugonoha, Walce Jurasa Z Pudzianowskim I Pojedynku Z RÓŻaŃskim.. Pięściarz z Wieliczki po raz pierwszy .Walka Szpilki z Różańskim.. Nokaut w pierwszej rundzie!. Artur Szpilka mowi o walce z Lukaszem Rozanskim.Już chwilę po rozpoczęciu Szpilka posłał rywala na deski, jednak ten natychmiast wstał i sytuacja szybko obróciła się o 180 stopni.. Bez wątpienia Różański .Artur Szpilka zabrał głos po porażce z Łukaszem Różańskim.. Łukasz Pado 1 czerwca 2021, 18:30.. Po majowej, zakończonej nokautem porażce w Rzeszowie z Łukaszem Różańskim wieliczanin długo leczył kontuzjowane kolano i popadł w depresję.. Widać zaangażowanie z obu stron.. "Szpila" już w pierwszej rundzie został znokautowany z rąk niepokonanego - Łukasza Różańskiego (14-0, 13 KO).. Już znalazł wytłumaczenie.. "Nie mogę chodzić" Artur Szpilka (fot. PAP/Darek Delmanowicz) Maciej Rafalski.. Ostatni raz w akcji widzieliśmy go w marcu 2020 roku.. Szpilka - Różański.. Łukasz Różański zgodnie z przewidywaniami pokonał Artura Szpilkę, który był dużym underdogiem.. tylko dla nowo ringpolska subksrybuj .Godzenie się na pojedynek z takim rywalem jest oznaką tego, że Szpilka w dalszym ciągu mocno w siebie wierzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt