Opowiadanie ania z zielonego wzgórza podwieczorek

Pobierz

0%spotkanie z premierem.. 83% Imiesłów przymiotnikowy; 79% Idealiści w "Lalce" B. Prusa; 85% List do Kreona o ułaskawienie Antygony.. Wreszcie znalazła swój wymarzony dom .. Ania, zachwycona tym pomysłem, uroczyście przyjęła przyjaciółkę na Zielonym Wzgórzu.. 2010-05-17 20:47:01 Napisz charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza 2010-03-25 15:12:46 Napisz charekterystyke ani z zielonego wzgórza 2014-03-06 18:24:37Opisz jedną z historii Ani z książki " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-06-22 14:52:26 Napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie ani z zielonego wzgórza ?. Ania szybko pobiegła na Sosnowe Wzgórze i uzdrowiła małą Minnie.Pewnego dnia Ania wróciła z poczty promieniejąc radością.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Ania z Zielonego Wzgórza - Nowy Początek cz. 1 (Anne of Green Gables A New Beginning part 1) familijny melodramat Kanada 2008 Lektor PL.Przydatność 60% Ania z Zielonego Wzgórza.. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.. Ania wraz z Dianą pobiegły do chorego dziecka.. Według mnie najśmieszniejsza była przygoda gdy Ania pomyliła sok z winem i upiła Dianę.Napisz opowiadanie z dialogiem, opisem, itp, z książki Ania z Zielonego Wzgórza, To opowiadanie ma być na podstawie.. Akcja powieści rozgrywa się w miasteczku Avonlea na Wyspie Księcia Edwarda w Kanadzie..

Pomożecie mi napisać opowiadanie...

Maryla pozwoliła jej przystroić stół, co na wstępie docenił pastor i jego żona.Napisz opowiadanie o jednym z problemów Ani z zielonego wzgórza.. mi podobała się scenka jak Ania zamiast do placka dodać wanilii to dodała waleriany .. potrzeba szybko.. sznajder235 Polski 2 0Ania z Zielonego Wzgórza.. Wieczorem położyłam się spać, z myślą, że będę wspaniale śnić.. Wyobraź sobie, że przenosisz się na Zielone Wzgórze.. Najciekawszą, ale i najgorszą w skutkach, było upicie Diany podczas oficjalnego podwieczorku.. Czytelnik poznaje Anię w chwili, kiedy omyłkowo zostaje .Należy napisać opowiadanie twórcze -do 06 maja , w MS Word, wysłać na mojego maila.. Jednak pewnego wieczoru, gdy obie dziewczynki były bez opiekunów w domu, zdyszana Diana przybiegła do Ani, mówiąc jej, że Minnie- siostra Diany- ma chorobą zwaną krupem.. "Moje spotkanie z Anią z Zielonego Wzgórza" Była burzowa noc.. Dodaj.Dlatego pojawienie się Ani na Zielonym Wzgórzu nie uszło niczyjej uwadze.. 13 pkt za rozwiązanie + 7 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (10:58) - przydatność: 6% - głosów: 18.. Panna Shirley dobrze wiedziała jak się leczy tę chorobę, gdyż, gdy była u państwa Hammond,ich dzieci przechodziły tę chorobę.Ania z Zielonego Wzgórza - Nowy Początek cz. 2 (Anne of Green Gables A New Beginning part 2) familijny, melodramat Kanada 2008 Lektor PL. dan6911 ..

W październiku Maryla pozwoliła dziewczynce zaprosić Dianę na podwieczorek.

Filmy.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. POMÓŻCIE !. Maryla, która miała być nieobecną .Seminarzystka Na trzy tygodnie przed wyjazdem Ani do miasta na Zielonym Wzgórzu rozpoczęły się przygotowania.. Część 1.. Rozciągał się z niego fantastyczny widok na całe Avonlea.. Poprzedzające wizytę dni były bardzo pracowite, a Maryla przygotowała wiele przysmaków.. Ania Shirley urodziła się w 1866 roku w Bolingbroke w Nowej Szkocji.. Za oknem nadal świeciło słońce.. Mateusz zadbał o to, by Ania otrzymała nowe i ładne sukienki, a pewnego dnia na facjatce zjawiła się Maryla, niosąc bladozielony materiał, z którego miała uszyć suknię wieczorową.Maryla zapakowała ciasto, i Ania nie porzucając melancholicznego nastroju ruszyła w drogę w dół z Zielonego Wzgórza.. Pioruny strzelały w ziemię jak strzała.. Wszystkie drzewa, które rosły na Zielonym Wzgórzu przybierały najróżniejsze odcienie zieleni, purpury i złota.Ania z Zielonego Wzgórza - podwieczorek !. "Ania z Zielonego Wzgórza" - opracowanie.. O zmierzchu wróciła do domu rozweselona i szczęśliwa.. Jej rodzice byli nauczycielami.. Kiedy zobaczyła dziewczynkę, w bezpośredni i ostry sposób powiedziała, co myśli o tym stworzeniu: że Ania jest mała i brzydka, nic dobrego z niej nie wyrośnie.Zadanie: napisz opowiadanie punktu tort z kroplami walerianowymi z powieści pt ania z zielonego wzgórza plisss szybko o pomoc minimum 10 zdań prosze Rozwiązanie: do avonlea przyjechał nowy , młody pastor pan allen razem z nim przyjechała jego młodaStreszczenie szczegółowe "Ani z Zielonego Wzgórza"..

Okazało się, że pani Allan zostawiła dla niej list z zaproszeniem na podwieczorek.

Ania zaprosiła Dianę na podwieczorek.Pomyłkowo zamiast soku malinowego podała przyjaciółce wino i Diana upiła się.Matka dziewczynki uznała,że Ania naumyślnie spiła jej córkę i zabroniła Dianie widywać się z przyjaciółką.Nie pomogła nawet interwencja Maryli .82% Plan wydarzeń książki "Ani z Zielonego Wzgórza".. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Poranek w dniu wizyty był piękny i Ania ożywiła się.. Zaskoczona szybko wstałam i przywitałam się z .Napisz OPOWIADANIE o wybranym wydarzeniu z Ani z Zielonego Wzgórza 25 Punktów (Najlepiej o tym jak Zafarbowała włosy na zielono)Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".Napisz opowiadanie o według ciebie najciekawsze i najśmieszniejszej przygodzie Ani z Książki "Ania z Zielonego Wzgórza".. Obawiała się jednak, że zachowa się niestosownie.. Ojciec dziewczynki nazywał się Walter Shirley, a matka Berta Shirley z domu Willis.. Matka Diany oburzyła się bardzo i zabroniła Dianie kontaktować się z Anią.Smutna Ania wymyślała różne sposoby rozmawiania z Dianą, ale wszystko na nic..

Miała tam swoją przyjaciółkę od serca Dianę , którą pewnego dnia , zaprosiła na podwieczorek .

Moich rodziców nie było, pojechali do sklepu oddalonego o dwadzieścia .Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".. Diana opowiadała nowinki ze szkoły, a Ania poczęstowała ją sokiem malinowym, z wyrobu którego słynęła Maryla.Ania miała grać jedną z większych ról, z czego bardzo była dumna.. Bohaterka trafiła pod opiekę pani Thomas.. Minęła łąkę, a na niej pasącą się krowę i skręciła w las.. Ania Shirley zamieszkała z Marylą i Mateuszem na Zielonym Wzgórzu .. Dlatego, gdy nadeszło Boże Narodzenie, Mateusz bardzo chciał zrobić prezent Ani w postaci wymarzonej sukienki z bufiastymi rękawami, żeby miała w czym wystąpić podczas koncertu.. Treść Grafika.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery Upicie Diany Był już październik.. Oczywiście koncert bardzo się udał, a piękna sukienka podtrzymywała na duchu Anię.Ania z Zielonego Wzgórza "Przygoda z Winem".. Niestety, zaszła fatalna pomyłka, Ania podała na podwieczorek zamiast soku wino i obydwie dziewczynki upiły się alkoholem.. Pierwsza pojawiła się Małgorzata Linde, przyjaciółka Maryli.. Diana mieszkała niedaleko, ponieważ jednak Ania miała jeszcze trochę czasu, postanowiła pójść inną dłuższą drogą przez zagajnik i las.. 85% Udowodnij, że Ignacy Krasicki swoją twórczość podporządkował dewizie: "bawiąc uczyć".Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie w pigułce.. Zwierzyła się, że na .Jeden dzień z Anią Shirley.. Ania zwierzyła się Dianie ze swoich obaw o przygotowanie tortu, jednak nazajutrz ciasto wyrosło znakomicie.. Na przynajmniej jedną stronę z zeszytu.. Przebrałam się w moje fioletowe piżamy i już chciałam się kłaść do łóżka, gdy nagle usłyszałam przed moim domem jakieś trzaski.. jednej z przygód.. Rano obudziłam się na małym poddaszu, w miękkim łóżku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt