Opisz swój weekend po niemiecku w czasie prateritum

Pobierz

Ich lehre English 2 …Opisz jak spędziłaś miniony weekend po niemeicku.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i …Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Bardzo proszę o pomoc.. Podróż dużo kosztowała …Opisz swój weekend zaczynając od piątku po połódniu po NIEMIECKU w czasie przeszłym Partizip II.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne …Tłumaczenie w kontekście "w czasie weekendu" po niemiecku: Mam tyle obowiązków, że często przychodzę w czasie weekendu.Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt Język niemiecki , opublikowano …Czas niemiecki Perfekt używa się do mówienia o przeszłości.. Proszę …W tej lekcji nauczysz się, jak ubrać w słowa i opisać wakacje/urlop po niemiecku.. Z góry …Zadanie: opisz swój dzień po niemiecku w czasie perfekt 16 Rozwiązanie: ich stehe um 6 30 uhr auf wstaję o 6 30 ich wasche mich myję się ich bin in die …Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. ;)Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po …Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe..

Opisz swój weekend w czasie przeszłym Prefekt.

Dam najlepsza odpowiedź i dziękuję każdemu …Przetlumacz zdania w czasie przeszlym Prateritum 1.. Moje ostatnie wakacje spędziłam w Australii.. Gdzie byłeś, z kim,czym pojechałeś,jaka była pogoda ( 4 określenia), co tam robiłeś (5 czynności ) Bardzo proszę o …Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Witam , bardzo proszę o pomoc z niemieckiego .. Minimum 15 zdan i zdania maja byc tez złozne niektore np.. Gdy miałem 6 lat chodziłem …Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie …Opisz swój dzień w czasie przeszłym przy pomocy tych zdań: 7.00 - Wecker klingeln 7.05 - aufstehen, ins Bad gehen 7.05-7.20 - waschen, anziehen Perfekt niemiecki tworzy się poprzez odmieniony czasownik posiłkowy na drugim miejscu w zdaniu oraz …1) opisz swój dzień po niemiecku- w czasie teraźniejszym ( używając czasem godzin -> nie zawsze ) + żeby było dosyć prosto i proszę żeby pod spodem …Opublikowany in category Język niemiecki, 07.08.2020 >> .. W zeszłym tygodniu miałem gorączkę.. Pytanie brzmi: Opisz swoje przyjecie urodzinowe po niemiecku w czasie terazniejszym : 1 …W kilku zdaniach napisz jak spędzasz wakacje/weekend używając czasu Present Simple i Present Continuous (forma: pocztówka/list) Hi Mirela, I am living with my …Opisz swoje dziecinstwo po niemiecku w roli chłopaka bo sam nim jestem ..

Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.Minimum 100 słów.

25 kwietnia 2010 Odsłon: 26 484 3 komentarze.. Prawdopodobnie ma być w …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 30 zdań po niemiecku w czasie przeszłym opisując swój weekend.. Spędziłam tam świetnie czas.. Bolała mnie głowa i byłem cały osłabiały.. Dann wasche ich mein …Czas wolny (113076) Fankluby i Gwiazdy (94860) Imprezy (48262) Kabarety (6574) Koncerty i Festiwale (5129) .. Opisz swoje wakacje w języku niemieckim.. PILNE !. Kompletnie nie wiem jak zrobić to zadanie.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła …Opis dnia po niemiecku - wzór.. Z góry dziękuję ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt