Ameryka południowa państwa seterra

Pobierz

Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata.. Ameryka Południowa: Kraje.. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata.. Rodzaj obiektu kontynentSeterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej.. Ameryka Południowa: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata.. Wśród nich największe to Brunswick, Chiloé, Falklandy, Guajira, Marajó, Wellington, Wyspa Robinson Cruzoe, Wyspa Wielkanocna, Wyspy Galapagos i Ziemia Ognista.. Powierzchnia kontynentu wynosi 17 819 000 kilometrów kwadratowych.. Jest to wersja online, napisana w HTML5.. Musisz wybrać co najmniej trzy lokalizacje.Ameryka Południowa - kontynent położony na południe od Ameryki Północnej.. Ameryka Południowa 2022.. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą.Ucz się o krajach, stolicach, oceanach, flagach i miastach w Afryce, Europie, Ameryce Południowej, Północnej, Azji i Australii używając ćwiczeń z mapami konturowymi.. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata.. Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej..

O nazwie państwa Ekwador zdecydowało jego.

- Testy geograficzne.. Quiz wykonany przez Kreczmar.. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą.Oceania: Kraje i terytoria Prosimy zaznaczyć lokalizacje, które chcesz dodać do swojego spersonalizowanego quizu.. Profil Quizy Subskrybowany Subskrybuj?. Gujana Francuska - Kajenna 13.Ameryka Północna: Mapa fizyczna.. Ameryka Południowa - kontynent rozdzielający południowy Atlantyk od południowego Pacyfiku.. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata.. Ameryka Południowa to głównie tereny nizinne, które zajmują środkową część kontynentu.Stolice państw Ameryki Południowej - alfabetyczna lista 1.. Oceń: Ostatnio zaktualizowany: 24 lipiec, 2014.. Powierzchnia: 17 840 000 km² Miejscowości największe aglomeracje: São Paulo, Buenos Aires, Rio de Janeiro, Lima, Bogota, Santiago.. Więcej informacji o quizie >> Po raz pierwszy przesłany: 24 lipiec, 2014: Razy rozwiązany: 8 262: Średni wynik: 62,9%:Ameryka Południowa.. Wysokość max: 6962 m n.p.m., Aconcagua; śr.: 655 m n.p.m.; min: 105 m p.p.m., Laguna del Carbon.. Nie posiada wysp przybrzeżnych, półwyspów oraz zatok..

Ameryka Północna kraje Jakie atrakcje turystyczne kryje w sobie ten kraj i jak kształtowała się jego.May 8, 2022Stwórz spersonalizowany quiz - Cesarstwo Rzymskie 117 n.e.: Prowincje i państwa klienckie Nazwa lokacji * X * Y * (Kliknij na mapę, by określić współrzędne.)

Jest to wersja online, napisana w HTML5.Samoa Amerykańskie (*) Bhutan: Kirgistan: San Marino: Białoruś: Kiribati: Senegal: Boliwia: Kolumbia: Serbia: Bośnia i Hercegowina: Komory: Seszele: Botswana: Kongo: Sierra Leone: Bouvet Island (*) Korea Południowa: Singapur: Brazylia: Korea Północna: Słowacja: Brunei: Kosowo (*) Słowenia: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskieg (*) Kostaryka: Somalia: Brytyjskie Wyspy Dziewicze (*) KubaSeterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej.. Jest to wersja online, napisana w HTML5.. - Testy geograficzne.. Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej.. Ameryka Południowa posiada bardzo słabo rozwiniętą linię brzegową.. Jest to wersja online, napisana w HTML5.Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej.. Jest to wersja online, napisana w HTML5.Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej.. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata.. Seterra na Androida, iPhone'a I iPada są tutaj!. Wzdłuż zachodniego wybrzeża rozciągają się Andy.. Jest to wersja online, napisana w HTML5.Zdjęcie satelitarne Ameryki Południowej Państwo: Państwa Ameryki Południowej.. Obszar ten zamieszkuje około 302 000 000 mieszkańców..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt