Quiz z lektury mikołajek i inne chłopaki

Pobierz

2013-06-04 16:53:13Mikolajek i inne chlopaki to zbior krotkich historyjek, z ktorych kazda zajmuje jeden rozdzial.. Rozpocznij test.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.Test dla tematu: Mikołajek i inne chłopaki (R. Goscinny J. J. Sempe).. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Dzieci są tym bardzo podekscytowane, ale jednocześnie wygłupiają się .Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Test z Mikołajka Test.. Powiązane z testem.. Autorem przygód Mikołajka jest: René Goscinny.. Rozwiąż test.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15. testy z lektury mikolajek i inne chlopaki sprawdzian z geografii azja planeta nowa 2 chomikuj tabliczka mnozenia do druku instrukcja obslugi audi a4 avant b6 edit page tajemnice przyrody klasa 4 sprawdziany odkrywamy.wypelnianiu ankiety online.Plik lektura mikolajek i inne chlopaki test.pdf na koncie uzytkownika roy.tan Data dodania: 30 mar 2017. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Głównym bohaterem książki "Mikołajek i inne chłopaki" oraz jej narratorem jest kilkuletni chłopiec, Mikołajek.. Pierwszy przyniosl do szkoly zeszyt ze znaczkami i oznajmil, ze zostal filatelista.Witaj na stronie Quizz.pl.. Co wiesz o Mikołajku i jego .Wygląd zewnętrzny Mikołajka z ,, Mikołajek i inne chłopaki,, 2010-11-15 14:50:04; Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta..

Jules Verne.Mikołajek i inne chłopaki.

Opiekun klasy Mikołajka to: a.. Sprawdź .. "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1o lekturze "Mikołajek i inne chłopaki" - Test.. chlopaki ( testy_sprawdzajace_z_lektury_mikolajek_i_inne_chlopaki.pdf ) .. Rozwiaz test skladajacy sie z 15 pytan.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Ma wielu kolegów, z którymi wpadają na szalone zabawy, mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą, często coś przeskrobią.. to nie ten test Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;;"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. a) Rosół b) Bunia c) Pan Bledurt d) Nauczycielka 4) Jakie dwie osoby w klasie mają .. "Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.A co wymyślił Mikołajek jak padał deszcz?. 2010-06-10 15:50:33; Wypisze mi ktoś kolegów Mikołajka z książki pt.,, Mikołajek i inne chłopaki " 2016-02-07 16:00:48Historia Opisz czas od solidarności do okrągłego stołu Cechy charakteru Kleofasa z Lektury mikołajek i inne chłopaki..

Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.

W szkole zjawia się bowiem fotograf, który zrobi im klasowe zdjęcie.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Test składa się z 15 pytań.. Data zakonczenia 2015-03-13 - cena 30 zlRower Za dobre stopnie zW tym opowiadaniu poznamy koleżankę Mikołajka: Jadwinię.. Gdzie rozgrywają się wydarzenia książki "Mikołajek i .". Mikołajek i inne chłopaki.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. klasa 4 Lektury obowiązkowe.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Sprawdź swoją wiedzę!Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Rufus - jego tata jest policjantem, dlatego ma gwizdek.Mikołajek.. Rosół b. Bigos c .Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Klasa 4 Polski.. Sequential Easy First Hard First.Dacie streszczenie szczegółowe albo całą książkę gdzieś na necie przepisaną do Mikołajek i inne chłopaki?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Inne tryby testu.. 2011-05-24 21:59:05; Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta..

testy sprawdzajace z lektury mikolajek i inne.

Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. 0%klasa 4 Lektury uzupełniające "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1. fialkowskip_04433.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " Test.. Zdarza się, że popadają w konflikty, które nieraz .Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z bogatego domu Gotfryda, nieco narwanego Euzebiusza, lizusa Ananiasza, syna policjanta Rufusa, najgorszego w .Info o mikołajek test z lektury.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Dla wszystkich dzieci nastał wyjątkowy dzień.. 0.Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z bogatego domu Gotfryda, nieco narwanego Euzebiusza, lizusa Ananiasza, syna policjanta Rufusa, najgorszego w .Info o mikołajek test z lektury.. a) Alcest b) Euzebiusz c) Kleofas d) Ananiasz 3) Z kim przekomarza się tata Mikołajka?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Część 1.. Autorem "Mikołajka" jest: René GoscinnyFerenc MolnárJan.. Klasa 4 Polski.. Na pewno się nie będzie nudził.Zachęcam do zostawienia subskrybcji, będzie mi miło :-)Miłego słuchania!. 0% .Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Chłopaki mają się bawić z dziewczyną.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Nigdy :-)Miłego słuchania!Zostaw Suba ---- Będzie mi miło!Opisz najzabawniejsze wydarzenia z lektury Mikołajek i inne chłopaki 1 Zobacz odpowiedź karola76540p7hi09 karola76540p7hi09 .. Bursztynowa korona klasa 4- test Test.pierwszy rozdzial to ,, Kleofas ma okulary;;Mikolajek Test wiedzy z lektury.. 1) najlepszy przyjaciel Mikołajka a) Euzebiusz b) Alcest c) Ananiasz d) Gotfryd 2) Kogo najbardziej nie lubi Mikołajek?. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Najmilsza pamiątka.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Arkusze cwiczen do basni, legend, opowiadan i wierszy.. 2013-06-04 16:53:13; Czy Mikołajek i inne chłopaki to lektura ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt