Co lepsze książka czy film uzasadnij

Pobierz

Fani każdego z tych mediów będą stać twardo na swoim stanowisku i raczej nie dadzą się przekonać do rewizji poglądów.. Druga kwestia, że kiedy ktoś idzie na "It" nie czytając książki, a nastawi się jedynie na "o, wyszedł horror, sprawdzę!. Dlatego jeśli jest taka mozliwosć wolę jedno i drugie.Zdecydowanie lepiej jest mi najpierw przeczytać książkę, dlatego, że po przeczytaniu jej mam zdecydowanie więcej informacji niż te przedstawione zazwyczaj w filmie, mam tez szczegółowy obraz postaci.. czasem książka może nas czegoś nauczyć, możemy wyciągać wnioski z zachowań bohaterów, biegu wydarzeń.. Oczywiście są też przykłady, które pokazują, że film może odnieść większy sukces niż książka.1.. Doskonałym przykładem takiego trzymania w napięciu jest chociażby dzieło Marco Puzo "Ojciec Chrzestny".Dzięki temu czytając książki robimy mniej błędów a nasz zasób słownictwa powiększa się.. 2012-11-07 21:05:31 Czy oglądaliście film opowieści z Narni ?. Człowieka można zniszczyć ale nie pokona .. 2012-04-16 13:33:06 Wolicie film Opowieści z narni , czy Harry Potter ?. Jednak książki wymagają dużo czasu.. Czytanie książek wzbogaca naszą wyobraźnię, wspomnę także, że przeczytana książka zostawia w pamięci większy ślad niż oglądnięty film.. Przedstaw swoją opinię na ten temat.. W ekranizacji lepiej ukazany został romans.. Wspólne doświadczenie […]Co lepsze, Książka czy Film?.

...Co lepsze książka czy film?

Trudno stwierdzić czy lepiej czytać książki,czy oglądać film.. Najciekawsze uzasadnienie dowolnego wyboru nagrodzimy .Uzasadnij swój wybór.. Skomentuj.. Książka.. Jest to książka, w której wrażenia zmysłowe zostały opisane niezwykle sugestywnie, co jest nie do oddania w filmie.. Jednak jedni wolą czytać książki, a drudzy oglądać filmy.. Nie wspominając o tym, że częsty kontakt z tekstem pisanym uczy poprawności gramatycznej czy ortograficznej.. Książka.. 0 ocen | na tak 0%.. (ale nie na drukarce domowej ) 4.czy laptop zastąpi książę ?. To świetna, głęboka, doskonale przemyślana opowieść o apokalipsie, której mogliśmy zapobiec.. Niektórzy powiedzą, że film bardziej dociera do ludzi, ponieważ widzimy gotowy obraz który bardziej przemawiania do widza.Książka pozwala nam na wyobrażnię,jest opisywana szczegółowo w każdym detalu.Film przedstawia wszystko szybko i pobieżnie.Książka daje nam czas na wyobrażenie sobie tego,co może się stać.Książki są ponad czasowe i często się do nich wraca.W odróżnieniu od filmów nigdy nie gonią za nowoczesną techniką i są cenione.Pierwszym argumentem potwierdzającym tezę, iż książka jest zdecydowanie lepsza od filmu jest to, że oglądając film nie zawsze potrafimy odgadnąć, co dany bohater myśli, natomiast w książce mamy to dokładnie opisane.Co jest lepsze film czy książka uzasadnij swój wybór 2 Zobacz odpowiedzi Anonim48374 Anonim48374 Film..

Co jest lepsze książka czy film zmierzch ?

15.Czytanie takich felietonów do poniedziałkowej porannej kawy to czysta przyjemność.. Natalia575; 18.11.2012 Książka- ponieważ dzięki niej uczymy się poprawnie pisać i czytać.. Najpierw ostrzeżenie - ta książka nie ma prawie nic wspólnego z filmem.. NightCat 3 lata temu.. Mam napisać na jutro opowiadanie,pt.. Swoje stanowisko poprę następującymi argumentami.. Należy to uszanować :-) Odpowiedz.Książkę dlatego , że dzięki niej możemy dowiedzieć się więcej szczegółów , zrozumieć niektóre sytuacje itp.. Podobne pytania.. Uzasadnij swoją odpowiedz.. ", to się niestety, ale przeliczy - z racji tego, że .. Jeżeli mam do wyboru czytanie książki,czy oglądanie filmu,to zdecydowanie wybieram czytanie książki.. Dziś o 20.15 kolejny odcinek serialu TVP1 OSIECKA.. 2010-04-06 10:16:22valdas89 Moim zdaniem porównywanie książki z filmem na zasadzie "które lepsze" nie ma sensu, w końcu dlatego powstają jedne i drugie, bo każda z tych form przekazu ma swoje zalety, których nie posiada ta druga.. ", bez wahania wykrzykuje, że książka i z przekonaniem rozwodzi się nad tym, że jeżeli film jest ekranizacją książki to najlepiej najpierw przeczytać książkę i potem najwyżej w ramach eksperymentu skonfrontować swoją wyobraźnię z wyobraźnią i wizją .Co według Ciebie lepsze film czy książka?.

Co lepsze?

Argument potwierdzający, że warto czytać książki jest to, iż powodują większe angażowanie się umysłu, rozwijają nasze umiejętności wypowiadania się ustnie czy pisemnie.Uzasadnij co jest lepsze: Książka czy film.. Ponieważ gdy oglądasz film to nie musisz czytać tylko słuchasz oraz widzisz dokładnie co się tam dzieje a nie ze musisz sobie wyobrażać.. Udostępnij.. Tu pisaliśmy więcej o tej książce "World War Z" Max Brooks.. Napiszcie, macie czas do wtorku do północy, co wybieracie - KSIĄŻKĘ czy FILM?. Z ekranizacji, które dorównały literaturze, polecam film Droga na podstawie powieści McCarthy'ego (do teraz waham się co wolę, film czy książkę i dochodzę do wniosku, że to dwa świetne dzieła, które się znakomicie uzupełniają).Ksiazka czy film co lepsze Rozpoczęty przez Eregion, Styczeń 23, 2009 .Ta książka naprawdę może zmienić sposób, w jaki o sobie myślimy.. Ciekawi Waszego zdania zapraszamy do zabawy.. A może tak naprawdę nic nie jest lepsze ani gorsze?. Title: KLASA 8 Author: Asia Poliwoda Created Date: 4/1/2020 9:00:10 PM .Im więcej czytasz dobrych pisarzy, tym lepiej możesz rozwijać własny styl.. A książka "Lew, czarownica i stara szafa" jest do przeczytania w jakieś 3 godziny.. No i nie wymaga duzo czasu.. Co lepsze książka(Akademia pana Kleksa) czy film?-wybrałem książkę bo pani lubi książkę możecie mi podać chociaż pomysły to resztę dokończę.Gdy czytamy książkę i oglądamy film zawsze zastanawiamy się, co jest lepsze?.

A DLA CHĘTNYCH: Co lepsze: książka czy film?

Książki czy filmy.. Zgadnę, czy jesień jest dla Ciebie depresyjną p.. "Akademia pana Kleksa"- Co lepsze książka czy film?-Książka +1 głos.. Wprawdzie kiedy miałam 6 lat, to czytałam ją chyba przez dwa tygodnie, ale forum .Oglądając film czy przysłuchując się rozmowom, dużo trudniej o takie pauzy.. 708 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Postacie czy aktorzy?. uzasadnij odpowiedz 2. jaką książkę może mieć ksążka w przyszłości ?. co lepsze książka papierowa czy elektroniczna którą wolisz ?. (tylko nie piszzcie głupich odpowiedzi ) 3 .jaksię drukuje dzisiaj ksiażkę ?. W dodatku zawsze w książce wszystko opisane jest dokładnie, szczegółowo.. Czy zombie są naukowo .Ale jeżeli człowiek całe życie na pytanie "książka czy film?. 0 0 Odpowiedz.. 5,217 wizyt.. uzasadnij odpowiedzCo jest lepsze książka czy film?. 2010-02-10 21:51:21; Co lepsze książka czy film 2017-08-29 13:34:41; Zmierzch.Co lepsze?. I jeszcze kiedy oglądasz film (i dzieje się jakaś akcja) to wtedy czujesz takie podniecenie .Mówi się ze nie mają czasu, wolą komputer, filmy, mówią , ze książki są nudne, jednak jestem przekonana, że książka to lepszy sposób , niż film, by poznać lekturę.. Myślę, że książka znacznie dłużej trzyma w napięciu niż film, którego fabuła wynosi z reguły tylko 120 min.. Film czy Książka?. Książka według mnie bardziej pobudza wyobraźnię,można bardziej .Przykładem książki, bardzo trudnej do adaptacji, okazało się "Pachnidło" Patrick'a Süskind'a.. Po pierwsze, gdy czytamy, rozwija się nasza wyobraźnia, wszystko widzimy swoimi oczami na własny sposób.Co jest lepsze książka czy film Podobne tematy.. że ludzie regularnie czytający lepiej wypadają w testach na inteligencję, a ich zdolności poznawcze są .theart Oczywiście, że nie oddasz w ekranizacji tego co w książce, bo to przeżycia subiektywne, mimo wszystko film zrobił efekt, jest na pewno lepszy niż cała ta chmara wychodzących do tej pory horrorów.. Co lepsze?. Film dlatego , że dzięki niemu łatwiej jest nam sobie wyobrazić postaci , miejsca itp. Wszystko to co sobie wyobrazilam czytając z chęcią oglądam i porównuje oglądając film.. 2009-07-21 17:59:36; Co .Dobra książka pozostaje znacznie dłużej w pamięci i wyobraźni czytelnika niż film, który po krótkim czasie "ulatnia" się z myśli człowieka.. Stworzenie wieczornego rytuału z książką daje naszemu ciału sygnał, że pora się zrelaksować i przygotować do snu.. Uzasadnij swoją opinię..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt